Par mums

Uzņēmums PRO Nami savu darbību uzsāka 2007. gadā, kad specializējās darījumos ar nekustamo īpašumu un tikai uzņēmuma klientu vajadzībām veica nekustamo īpašumu vērtēšanu, tomēr lielajai krīzei piemeklējot gan Latviju, gan nekustamo īpašumu nozari, uzņēmuma darbībā notika jauns pavērsiens. Uzņēmums pielāgojās jaunajai situācijai un par savu specializāciju izvēlējās īpašumu vērtēšanu. 

 

Pašlaik PRO Nami nodarbojas ar kustamo un nekustamo īpašumu vērtēšanu un tikai pavisam nedaudz ar nekustamo īpašumu darījumiem. Kā saka uzņēmuma darbinieki – esam izveidojuši lielisku un profesionālu vērtētāju komandu.

 

Lielu darba apjomu veikšanai piesaistām mūsu uzņēmumam uzticamus vērtēšanas speciālistus operatīvāka darba veikšanai.

 

 

 

REKVIZĪTI:

 

SIA „PRO Nami”

PVN maksātāja reģistrācijas Nr. LV 40003905417

Juridiskā adrese: Rīga, Krišjāņa Barona iela 108-10, LV-1001

Norēķinu rekvizīti: AS „Swedbank”, kods HABALV22

Konts: LV80HABA0551016253934
Kāpēc klienti uzticas PRO Nami?

Profesionalitāte

visiem PRO Nami vērtēšanas speciālistiem ir LĪVA (Latvijas Īpašumu vērtētāju asociācijas) sertifikāti. Vērtēšanu veicam saskaņā ar Latvijas Īpašumu vērtēšanas standartiem LVS-401.

Kvalitāte un drošība

lai arī Latvijas likumdošana to neprasa, tomēr mēs esam nodrošinājušies pret iespējamu vērtējuma viltošanu, drukājot mūsu uzņēmumā pasūtīto vērtējumu uz īpašām veidlapām ar tajās iestrādātu hologrammu.

Personiska attieksme

mums ir svarīga mūsu uzņēmuma un katra vērtētāja reputācija, tieši tādēļ mēs katram klientam nodrošinām tādu servisu, kādu vēlētos saņemt paši. Mēs uzskatām, ka personiska attieksme ir ārkārtīgi svarīga, lai nodrošinātu patīkamu sadarbības procesu.

Inovācijas un attīstība

arī vērtēšanas nozarē ir iespējamas dažādas inovācijas, lai atvieglotu mūsu partneru un klientu ikdienu, tādēļ esam izveidojuši estimate.lv: īpašu sistēmu, kas paredzēta mūsu pastāvīgajiem sadarbības partneriem, bet jauniem klientiem, vērtēšanas online pieteikuma formu, kas palīdz mums labāk sagatavoties kompetentai sadarbības uzsākšanai, lai taupītu mūsu klientu dārgo laiku.